Sebeobranný kurz – pistole – 2 level

  1 900 

  Loading...

  Popis

  Celodenní kurz (8 hodin) se zaměřením na pokročilé taktické použití zbraně.

  Pouze pro absolventy kurzu pistole prvního stupně (výjimečně akceptujeme konkurenční kurzy – dohoda předem nutná).

  Po prezentaci a zopakování bezpečnostních pokynů si střelec za vedení instruktora začne vytvářet správné návyky ovládání krátké zbraně s výrazným zaměřením na bojovou střelbu a taktické použití zbraně.

  Obsah kurzu: úvodní testování znalostí účastníků a bodové zopakovaní kurzu stupně 1. Ověření znalostí a dovedností účastníků. Ověřovací střelba všech účastníků.

  Následný tréning rychlého a bezpečného tasení zbraně. Tasení s úkrokem stranou, tasení s dokrokem. Střelba jednoruč v nouzi. Střelba zpoza překážky. Střelba při změně polohy – v leže, v kleče, v dřepu. Dvouvýstřely a opakované dvouvýstřely. Střelba za pohybu. Končit budeme nácvikem nouzové střelby při ústupu.

  Zbraň: samonabíjecí pistole, dva zásobníky, pouzdro na straně střílející ruky (nejlépe kydexové, /na požádání ho vyrobíme i předem na míru/ + pouzdro na náhradní zásobník, 250 nábojů (na místě budou k prodeji) vhodné outdoorové oblečení, pevná obuv a ochrana sluchu a zraku. Doporučujeme nákoleníky.

  Na požádání můžeme zapůjčit kteroukoliv z našich 200 krátkých zbraní – seznam ZDE

  Instruktoři: Vojtěch Marek, Luděk Salák, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Petr David, Martin Silovský

  minimální počet účastníků 5, maximálně 15

  Cena 1900 Kč

  Libor M. z Jihlavy po absolvování kurzu napsal: Chtěl bych poděkovat oběma instruktorům za velmi profesionální přístup. Na kurzech Sebeobranné střelby jsme se dozvěděli a nacvičili nejen jak v různých krizových situacích reagovat s použitím zbraně, ale i zvládání situace po nezbytném použití zbraně. Kurzy byly pro mě velmi poučné a zábavné současně, měly dynamiku a náboj zkušeností. Ještě jednou díky…… Libor

  1 recenze Sebeobranný kurz – pistole – 2 level

  1. Martin

   Jako letitého majitele zbrojního průkazu, který si už z nějaké zbraně vystřelil, mne zrovna nelákala možnost si během krátké chvíle vyzkoušet mnoho zbraní. Základní kurz sebeobranné střelby mohu jen doporučit. Člověk si vyzkoušel úplně jiné používání a zacházení se zbraní, než na „klasické střelnici“. Musím pochválit instruktora Luďka, který nám navozoval různé situace a ukazoval, jak reagovat a jak používat zbraň. Vyzkoušeli jsme si s vlastními zbraněmi všechno možné, kurz měl neustále spád a vývoj. Dozvěděli jsme se mnoho poučného, osvojili si zacházení se zbraní a zároveň si užili i legraci.

  Přidat recenzi

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *