Sebeobranný kurz – pistole – 3. level

  1 900 

  Loading...

  Popis

  Celodenní kurz (8 – 9 hodin). Profesionální použití krátké zbraně v moderním boji. Obtížnost 3.

  Pouze pro absolventy obou kurzů Sebeobranné střelby – level I. a II.

  Obsah kurzu: 3. level přímo navazuje na předchozí dva kurzy a naučí absolventa nejpokročilejší techniky a manipulaci s krátkou zbraní. Uchazeč musí mít dokonale zvládnutý kurz level I. a II.

  Z kurzu odejdete s dokonale zvládnutou střelbou na krátké vzdálenosti. Nepřekvapí Vás žádná zádržka nebo porucha zbraně. Naučíte se střílet zpoza překážky. Zvládnete taktickou střelbu slabší rukou. Budete dokonale umět střílet vleže na zádech v únikovém rotačním pohybu okolo podélné osy svého těla. Naučíme vás střílet z automobilu. Dokonale zvládnete střelbu zpoza automobilu po vystoupení. Po dokončení levelu III. si perfektně osvojíte ovládání krátké palné zbraně.

  Zbraň: samonabíjecí pistole, dva zásobníky, pouzdro na straně střílející ruky (nejlépe kydexové, /vyrobíme vám ho i předem na míru – zavolejte/ + pouzdro na náhradní zásobník, 250 nábojů (na místě budou k prodeji) vhodné oudoorové oblečení, pevná obuv a ochrana sluchu a zraku. Doporučujeme nákoleníky.

  Na požádání můžeme zapůjčit kteroukoliv z našich 200 krátkých zbraní – seznam ZDE

  Instruktoři: Vojtěch Marek, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Luděk Salák, Petr David, Martin Silovský

  minimální počet účastníků 5, maximálně 15

  Cena 1900 Kč

  Libor M. z Jihlavy po absolvování kurzu napsal: Chtěl bych poděkovat oběma instruktorům za velmi profesionální přístup. Na kurzech Sebeobranné střelby jsme se dozvěděli a nacvičili nejen jak v různých krizových situacích reagovat s použitím zbraně, ale i zvládání situace po nezbytném použití zbraně. Kurzy byly pro mě velmi poučné a zábavné současně, měly dynamiku a náboj zkušeností. Ještě jednou díky…… Libor

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Sebeobranný kurz – pistole – 3. level“

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *