Sebeobranný kurz pistole – dvoudenní KEMP – 1 level

  3 900 

  Loading...

  Popis

  Sebeobranný kurz pistole – dvoudenní CAMP. Level 1., dvoudenní kurz pro ty, kteří ví, že je lepší být připravený než překvapený.

  Komu je kurz určen: Kurz je zaměřen na začátečníky a mírně pokročilé majitele zbraní a pro ty, kteří si chtějí zbroják teprve udělat. Do našeho kurzu jsme vybrali to nejlepší z IPSC, z LOS, z ICS a veškeré znalosti našich instruktorů slučujeme do speciálního výběru, který vás naučíme. Zbrojním průkazem to nekončí. Zbrojním průkazem to začíná…. Umím zbraň BEZPEČNĚ použít? Neohrozím sebe a okolí? Nesebere mi ji útočník? Mám mít náboj v komoře? Jsem vůbec schopen vystřelit? Můžu vůbec v ČR vystřelit? Když vystřelím, trefím? Co mám dělat, když vystřelím? Pokud na některou otázku neznáte odpověď, pak je náš kurz je právě pro vás.

  Co vás naučíme první den, 8 hodin výcviku. Teorii o použití zbraně. Dokonale a BEZPEČNĚ ovládat vaši zbraň. Nebát se vaší zbraně. Vystřelit a neminout. Využívat všech možností vaší zbraně ( letmé míření, reset spouště a pod). Využít všech možností vašeho těla – zvládnou taktický postoj. Trefovat. Řešit závady.

  2.den – 8 hodin výcviku. Bodové zopakování dne 1. Střelbu v mírném stresu. Trefovat se ve stresu. Neminout v silném stresu. Zasáhnout v přeběhu. Pudovou střelbu na více cílů. Trefovat a umět vyřešit reálnou závadu zbraně nebo náboje.

  Těšit se na LEVEL 2……….

  Co si odnesete: Jistotu , že se zbraní neublížíte nikomu, komu nechcete. Jistotu, že se se zbraní ubráníte. Jistotu, že zbraň budete umět použít v jakékoliv situaci. Certifikát o absolvování kurzu. Na email vám doručíme krátké video z vašeho výcviku.

  Potřebné vybavení: samonabíjecí pistole, dva zásobníky, pouzdro na straně střílející ruky (nejlépe kydexové, /na požádání ho vyrobíme i předem na míru/) + pouzdro na náhradní zásobník, 250 nábojů (na místě budou k prodeji) vhodné outdoorové oblečení, pevná obuv a ochrana sluchu a zraku. Doporučujeme nákoleníky. Kurz je možné absolvovat i bez zbrojního průkazu pod přímým dohledem instruktora. (příplatek 800 Kč/den)

  Na požádání můžeme zapůjčit kteroukoliv z našich 200 krátkých zbraní – seznam ZDE

  Instruktoři: Vojtěch Marek, Luděk Salák, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Luděk Salák, Petr David, Martin Silovský

  minimální počet účastníků 5, maximálně 15

  Ubytování: na požádání zajistíme hotel nebo ubytovnu. Stanovaní na místě povoleno – 150 Kč /stan. Možnost úschovy zbraní a nábojů v trezoru.

  Stravování: chlazené nealko nápoje a teplé nápoje na místě zajištěny, na požádání zajistíme teplý oběd.

  Cena 3900 Kč

  Libor M. z Jihlavy po absolvování kurzu napsal: Chtěl bych poděkovat oběma instruktorům za velmi profesionální přístup. Na kurzech Sebeobranné střelby jsme se dozvěděli a nacvičili, nejen jak v různých krizových situacích reagovat s použitím zbraně, ale i zvládání situace po nezbytném použití zbraně. Kurzy byly pro mě velmi poučné a zábavné současně, měly dynamiku a náboj zkušeností. Ještě jednou díky…… Libor

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Sebeobranný kurz pistole – dvoudenní KEMP – 1 level“

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.