Sebeobranný kurz s puškou – level 2

1 900 

Loading...

Popis

Celodenní výukový kurz s cílem dokonale zvládnout taktické použití a ovládání dlouhé zbraně – samonabíjecí nebo útočná puška, samopal, či karabina.

Kurzu se mohou zúčastnit pouze absolventi, kteří prošli naším základním kurzem střelby s puškou level 1. (vyjímečně akceptujeme konkurenční kurzy – nutná dohoda předem a doložení certifikátem)

Komu je kurz určen: Kurz je zaměřen na taktické použití dlouhé zbraně (samonabíjecí puška, karabina, útočná puška) Zopakujeme základní techniky a možnosti zbraně a poté se zaměříme na taktické použití pušky při sebeobraně.

Obsah kurzu: Bezpečnostní pokyny, rozbor problematiky taktické a pokročilejší střelby, úvodní test (průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů), krátké opakování dovedností z kurzu Level I. (mířená střelba vleže, mířená střelba vkleče, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), taktické přebití), univerzální postoj, úchop zbraně, míření, dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, pohotovostní poloha low, mid a high ready, taktické přebití, nahození a přilícení zbraně, odhled cíle, scan , klek a leh se zbraní), rozvinutí dovedností, přilícení/nahození s dokrokem, úkrokem stranou a vzad, střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), střelba za pohybu, střelba zpoza krytu, mířená střelba vkleče, mířená střelba vleže, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), dvojstřely, komplexní závěrečné střelecké cvičení.

Co potřebujete: Samonabíjecí pušku s popruhem a dvěma zásobníky a 200 ks nábojů. Prodej nábojů za perfektní ceny možný na místě. Můžeme Vám také půjčit některou z našich 100 zbraní – seznam ZDE. Pohodlné outdoorové nebo taktické oblečení, nebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, nosič plátů nebo taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu, nákoleníky.

1 den, 8 vyučovacích hodin

Instruktoři: Luděk Salák, Filip Neumann, Vojtěch Marek, Petr David, Martin Silovský, Kamila Drexlerová

Mezinárodně uznávaný certifikát. Krátké video z vašeho výcviku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Sebeobranný kurz s puškou – level 2”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *