Sebeobranný kurz střelby s puškou – level 3

  1 990 

  Loading...

  Popis

  Celodenní výukový kurz s cílem dokonale zvládnout taktické použití dlouhé zbraně s důrazem na praktické bojové podmínky

  Kurzu se mohou zúčastnit pouze vyspělí střelci, kteří prošli našimi kurzy Level I. a Level II. Konkurenční kurzy nelze akceptovat.

  Komu je kurz určen: Pro vyspělé střelce a je zaměřen na taktické použití dlouhé zbraně (samonabíjecí puška, karabina, útočná puška). Náplní kurzu bude taktická příprava na sebeobranu a obrana domu/bytu. Taktická obrana vozidla a přepravovaných osob.

  Obsah kurzu: Bezpečnostní pokyny, rozbor problematiky taktické a pokročilé střelby, úvodní test – průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů, krátké opakování dovedností z kurzů Level I a II. (taktický klek a leh se zbraní, mířená střelba vleže, mířená střelba vkleče, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), taktické přebití), univerzální postoj, úchop zbraně, míření, dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, pohotovostní polohy low-mid-high-ready, taktické přebití, nahození a přilícení zbraně, odhled od cíle, scan zbraně a prostoru),

  Rozvinutí dovedností, přilícení/nahození s dokrokem, úkrokem stranou a vzad, střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), střelba za pohybu, střelba zpoza krytu, mířená střelba vkleče, mířená střelba vleže, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), dvojstřely, komplexní závěrečné střelecké cvičení. Z kurzu odejdete s dokonale zvládnutou střelbou na střední i dlouhé vzdálenosti. Nepřekvapí Vás žádná zádržka nebo porucha zbraně. Naučíte se střílet zpoza překážky. Zvládnete taktickou střelbu slabší rukou. Budete dokonale umět střílet vleže na zádech. Naučíme vás střílet z automobilu. Dokonale zvládnete střelbu z automobilu a zpoza automobilu po vystoupení. Po dokončení levelu III. si perfektně osvojíte ovládání dlouhé palné zbraně.

  Co potřebujete: Samonabíjecí pušku s popruhem a dvěma zásobníky a 300 ks nábojů. Prodej nábojů za perfektní ceny možný na místě. Můžeme Vám také půjčit některou z našich 100 zbraní – seznam ZDE. Pohodlné outdoorové nebo taktické oblečení, nebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení nebo nosič balistických plátů, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu, nákoleníky.

  1 den, 8 vyučovacích hodin

  Instruktoři: Vojtěch Marek, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Luděk Salák, Petr David, Martin Silovský

  Mezinárodně uznávaný certifikát. Na email vám doručíme krátké video z vašeho výcviku.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Sebeobranný kurz střelby s puškou – level 3“

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.