Sebeobranný kurz střelby s puškou – základ

  1 900 

  Loading...

  Popis

  Celodenní výukový kurz s cílem dokonale zvládnout základní taktické techniky a bezpečnou manipulaci při ovládání dlouhé zbraně – samonabíjecí nebo útočná puška, samopal, či karabina.

  Obrana domu, bytu, rodiny, či sebe sama byla je a bude s puškou vždy účinnější, přesnější a úspěšnější než z krátkou zbraní…

  Komu je kurz určen: Kurz je zaměřen na začátečníky a mírně pokročilé majitele zbraní a pro ty, kteří si chtějí zbrojní průkaz teprve udělat. Do našeho kurzu jsme vybrali to nejlepší z IPSC, z LOS, z ICS, a veškeré znalosti našich instruktorů slučujeme do speciálního výběru , který vás naučíme. Zbrojním průkazem to nekončí. Zbrojním průkazem to začíná…. Umím zbraň BEZPEČNĚ použít? Neohrozím sebe a okolí? Nesebere mi ji útočník? Kdy mám nabít náboj do komory? Jsem vůbec schopen vystřelit? Můžu vůbec v ČR vystřelit? Když vystřelím, trefím? Co mám dělat, když vystřelím? Pokud na některou otázku neznáte odpověď, pak je náš kurz právě pro vás.

  Co se naučíte?: Teorii o použití zbraně. Dokonale a BEZPEČNĚ ovládat vaši zbraň. Nebát se vaší zbraně. Vystřelit a neminout. Využívat všech možností vaší zbraně ( letmé míření, reset spouště a pod). Využít všech možností vašeho těla – zvládnou taktický postoj. Trefovat. Řešit závady. univerzální postoj, úchop zbraně, míření dýchání, spouštění, nabití zbraně, vybití zbraně, pohotovostní poloha low, mid a high ready, taktické přebití, nahození a přilícení zbraně, odhled cíle, scan , klek a leh se zbraní), mířená střelba vkleče, mířená střelba vleže, mířená střelba ve stoje, střelba s nahozením/přilícením, závady (selhač, zádržka, prázdný zásobník), dvojstřely, komplexní závěrečné střelecké cvičení.

  Co potřebujete: Samonabíjecí pušku s taktickým popruhem a dvěma zásobníky a 200 ks nábojů. Prodej nábojů za perfektní ceny možný na místě. Můžeme Vám také půjčit některou z našich 100 zbraní – seznam ZDE. Pohodlné outdoorové nebo taktické oblečení, nebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, nosič plátů nebo taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu, nákoleníky.

  Časová náročnost: 1 den, 8 vyučovacích hodin

  Instruktoři: Vojtěch Marek, Kamila Drexlerová, Filip Neumann, Luděk Salák, Petr David, Martin Silovský

  Mezinárodně uznávaný certifikát.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí „Sebeobranný kurz střelby s puškou – základ“

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.