FAQ

Časté otázky a odpovědi ohledně zážitkové střelby

Telefonická rezervace není možná, pro rezervaci slouží náš rezervační systém.

Telefonické zrušení rezervace není možné. Pro změnu či zrušení termínu, nás kontaktujte stejným emailem ze kterého proběhla rezervace.

Každý z našich balíčků zážitkové střelby můžete využít maximálně ve dvou lidech. Výjimku mají speciální rodinné balíčky pro 4 osoby.

Nemusíte, stačí jedna rezervace. Systém automaticky odečte počet míst, které jsou uvedeny na voucheru.

Ano, musí být však starší 10 let. Pro Vaše ratolesti jsme dokonce připravili speciální dětský balíček zážitkové střelby s 10 zbraněmi a 80 náboji. 

Pokud máte zakoupený některý z našich balíčků, tak nezáleží na tom o jakou zbraň máte zájem. Platíte pouze za další vystřelené střelivo. Ceník naleznete zde.

Náboje si můžete koupit předem nebo na místě. Doporučujeme však zakoupení předem za zvýhodněnou cenu. Podle Vašeho balíčku si vyberte náboje extra v našem eshopu v sekci “Násobky nábojů“.

Ano, na místě se domluvíte s instruktorem.

Termíny jsou zveřejňovány do konce ledna na celý rok dopředu.

Termíny domlouváme více než rok dopředu. Není tedy možné vypsat termín podle vaší představy. Máme k dispozici 28 střelnic a pevně věříme, že najdete alespoň jeden vyhovující termín.

Každá střelnice má zákonem danou maximální bezpečnostní kapacitu, a tu nemůžeme překročit. Podívejte se na další střelnici, kterých máme k dispozici přes 28 po celé ČR.

Snažíme se domlouvat, co nejvíce víkendových termínů. Bohužel jsou střelnice, kde se o víkendu střílet nesmí. Rezervujte si termín v týdnu nebo se podívejte na další střelnici, máme jich k dispozici 28.

Zážitkovou střelbu můžete využít na 28 střelnicích po celé ČR. Výcvikovou střelbu na 4 střelnicích a speciální voucher na nočního snipera pouze v Dačicích.

Emaily odesíláme několik dní předem, pro jistotu se podívejte do spamu a hromadných emailů.

Pokud je voucher propadlý o více než 3 dny, kontaktujte nás na emailovou adresu. Pokud jej máte od třetí strany, kontaktujte prodejce.

V tomto případě se jedná o pozdní zrušení rezervace a pojí se s ním poplatek 500 Kč. Po uhrazení je voucher opět aktivní a můžete provézt novou rezervaci. Pro více informací nás kontaktujte.

Doba uvedená na voucheru je orientační. Uvádíme však maximální čas pro lepší organizaci vašeho času.

Reportážní fotografie zachycují událost a její průběh, nikoliv konkrétní osoby s konkrétní zbraní na konkrétním místě. Chcete-li mít osobní památku, objednejte si profesionálního fotografa.

Ano, počasí nemá vliv na průběh střelby.

Již negarantujeme doručení do Vánoc a doporučujeme nechat zaslat emailem a voucher si vytisknout!