Nejoblíbenější zbraně? Znáte je?

Nejoblíbenější zbraně

Velmi často s námi řešíte jaké zbraně jsou vlastně ty nejoblíbenější. To je velmi dobrá otázka na kterou není úplně jednoduchá odpověď.

Pokud bychom na to šli z pohledu celosvětově využívaných zbraní seznam by vypadal pravděpodobně takto.

 

  • AK-47 (Kalashnikov) – útočná puška vytvořená v bývalém Sovětském svazu v roce 1947 Michaelem Kalašnikovem je jednou z nejrozšířenějších zbraní na světě. Na Světě snad neexistuje člověk, který by ji neznal. Je oblíbená pro svou spolehlivost a jednoduchost.
  • AR 15 – velmi útočná puška populární zejména v USA, kde je velmi využívána všemi možnými ozbrojenými složkami.
  • Pistole Glock – kdybyste se zeptali starších střelců, že se “plasťák” stane nejspolehlivější a nejpoužívanější pistolí světa v 90 letech minulého století, tak si řeknou, že jste blázen. V dnešní době je to fakt a ten, kdo si Glock nikdy nevyzkoušel jakoby nežil. Pistole se vyrábí v mnoha provedeních od ráže .22 lr až po 10 mm se kterou nebudete mít problém složit medvěda.

 

Jak by vypadal seznam nejoblíbenějších zbraní na Dobrodružství na Střelnici?

 

  • Desert Eagle – pouštní orel je velmi velká a těžká pistole. Je jednou z největších na světě a pravděpodobně jste ji viděli v jednom z mnoha filmů. Je pro scénáristy velmi populární, většinou tak uvidíte hlavní postavu běžet s jednou zbraní v každé ruce, kdy pálí s velkou přesností jednu ránu za druhou. Jedná se opravdu o velké scifi vzhledem k tomu, že zbraň neumožňuje rychlou a přesnou palbu, natož tak jednou rukou.
  • Smith & Wesson 500 – revolver, který zaujme na první pohled. Máme dva sourozence, kdy jeden má 8 palcovou hlaveň a druhý 4 palcovou. Na fotce vypadá lépe ten větší, ale pokud chcete opravdu držet býka za koule, musíte vyzkoušet tu menší. Nejlepší varianta je vyzkoušet obě velikost.
  • Barett M99 – až uslyšíte RÁNA PADESÁT je velmi důležité si pro jistotu přitlačit sluchátka k hlavě. Větší ránu nezažijete.  Dostřel je až 3 kilometry.

 

Všechny naše zbraně najdete v našem webovém showroomu. Pokud hledáte skvělý a netradiční dárek pro sebe nebo své blízké, obrovský výběr najdete na našem eshopu. Pravděpodobně nenajdete lepší dárek pro muže, než Dobrodružství na Střelnici.

Ověřte si to na našem Instagramu, kde naleznete přes 500 foto a video recenzí.

Již negarantujeme doručení do Vánoc a doporučujeme nechat zaslat emailem a voucher si vytisknout!