Neodolatelná ochutnávka – 9 zbraní, 72 nábojů

1 799 

Loading...

Popis

Dobrodružství na střelnici: Ochutnávka ze světa zbraní 9 zbraní a 72 nábojů

1. Pistole Beretta – .22 LR – 9 nábojů

2. Pistole CZ P07 Kadet – .22 LR – 9 nábojů

3. Revolver Kora – .22 LR – 8 nábojů

4. Pistole CZ P 09 – .22 LR – 9 nábojů

5. Pistole Glock – .22 LR – 9 nábojů

6. Karabina Beretta – .22 LR – 9 nábojů

7. Útočná puška AR15 – .22 LR – 9 nábojů

8. Micro odstřelovačka s puškohledem – .22LR – 9 nábojů

9. Jakákoliv zbraň dle vlastního výběru ze 450 možností – – 1 náboj ( mimo 12,7 , 44 , 454 , 500 , 308 , 8×57 )

Další náboje možno dokoupit na místě.

Balíček dále obsahuje:

 • Na každý voucher mohou střílet dva střelci (není-li uvedený větší počet)
 • Služby osobního instruktora s licencí – poradí Vám, jak nejsnáz trefit terč.
 • Jeden instruktor se vždy věnuje jednomu střelci.
 • Odborný výklad ke zbraním
 • Terč na památku vašeho úspěchu.. ( za dodržení bezpečnostních podmínek)
 • Krásný certifikát o absolvování střelby
 • Sadu reportážních fotografií. (heslo vám zašleme)
 • Uvedený počet nábojů
 • Další náboje možno přikoupit na místě.
 • Bezpečnostní instruktáž – 20 minut
 • Bezpečnostní dozor během manipulace a střelby
 • Pronájem střelnice
 • Zapůjčení ochrany zraku a sluchu

1 recenze Neodolatelná ochutnávka – 9 zbraní, 72 nábojů

 1. Jenda

  Přišlo mi celkem škoda, že když jsem dostal poukaz na tento zážitek tak jsem zde nenalezl žádnou recenzi, a tak se to pokusím napravit pro další budoucí střelce 😉
  Než se ale pustím do hodnocení a popisu zážitku, tak by úplně první mělo zaznít to co zde pravděpodobně většina bude hledat, a to krátké a výstižné: „Ano má to cenu, ne nemusíte se bát i když obdarovaný v životě zbraň nedržel. Ano užije si to a pokud není zarputilý pacifista (to byste tady asi nebyli) budou mu zářit očka a bude spokojený a obohacení o super zážitek.“
  Ale popořadě, aby recenze měla větší vypovídající hodnotu musím také říct něco o sobě. Tedy, nejsem střelec, nemám zbrojní průkaz a jako většina z nás jsem střílel ze vzduchovky. O zbraně se ale tak nějak letmo zajímám a mám v plánu si ZP udělat. Kvůli tomu jsem měl v době před zážitkem za sebou přípravný kurz na ZP. Ten spočíval v nějaké teorii (cca hodinka), rozborce a zborce včetně řešení závad na CZ-75 (cca hodinka a půl) a střelby na terč (15 ran, takže tak 10 minut).
  A konečně k zážitku. První je potřeba si vybrat termín a střelnici. Vzhledem k probíhající Covidpárty jsem vše zařizoval cca půl roku dopředu, takže s termínem problém nebyl. Vybral jsem si střelnici u Milovic potvrdil termín a pak už jen čekal. A vlastně skoro i zapomněl, ale z „dobrodruzstvínastrelnici.cz“ mi, jak slibovali, poslali mail dva dny před zážitkem, kde zároveň dostanete potřebné informace.
  Příjezd na střelnici díky zaslaným GPS souřadnicím byl úplně v pohodě. S paní jsme před střelnicí vyřídili papíry a zároveň prošli bezpečnostní školení. Vše v pohodě a s úsměvem. Měli jsme mírné zpoždění s nástupem na střelnici, na což jsme byli při příjezdu paní upozorněni. Vzhledem k tomu, že instruktoři byli v nižším počtu, než bylo plánováno. Mezi námi, rýmečka obzvláště u pánů není žádná pr*el a neradno to podceňovat. Vím, o čem mluvím. 😀 Věřím, že to všichni nemocní instruktoři, kteří se nemohli dostavit zvládli a přežili. 😉
  No a pak konečně vejdete dovnitř. Wau. Koukáte na stoly plné zbraní a v tu chvíli si vzpomenete na tu kouzelnou větu ve vašem balíčku. „Vyzkoušení si jakékoliv zbraně dle vlastního výběru“. Chvíli koukáte po všech těch zbraních a přemítáte co vše byste chtěli vyzkoušet. Mezi tím si již instruktoři přebrali první účastníky k samotným střelbám a vás vyruší z koncentrace první výstřely. Paráda.
  A je to tady přistupujete ke střelecké pozici, instruktor rychle projede očima vytištěný papír s výčtem zbraní, který jste dostali na začátku od paní a už vám to chystá. Nemusíte se bát, zeptá se, zda jste již stříleli a ať už řeknete cokoliv tak si vás pohlídá abyste správně stáli, dobře drželi zbraň a prostě vás zkoriguje, pokud máte z filmů nakoukány nějaké kraviny 😉. Zbraň dostáváte připravenou k okamžité střelbě o nic se nestaráte, tedy jen o to abyste stříleli na svůj terč, který máte přidělený. Jakmile dostřílíte, tedy dojdou vám náboje, instruktor si opět zbraň převezme a už vám připravuje další. Pokud vás něco zajímá ať už k úchopu zbraně, nebo postoji, či samotné zbrani tak odpověď vždy dostanete.
  Zde je důležitá informace k balíčku „Neodolatelná ochutnávka – 9 zbraní, 72 nábojů“, ke kterému se primárně vyjadřuji. A to, že se jedná pouze o soubor zbraní s ráží .22. Tedy takzvané malorážky které se nabíjejí „malými“ náboji s „malým“ výkonem a relativně malým efektivním dostřelem (cca 150 m, přestože smrtelné zranění dokáži udělat až na vzdálenost 300 m mířit s nimi na tuto vzdálenost je již více méně nemožné). To vše ale znamená, že zbraň má jen minimální zpětný ráz. „Prvostřelci“ se tedy zbraně i po výstřelu neleknout, nebude jim (v případě že ji dobře drží) v rukou tancovat. Jednoduše ideální zbraně pro začátek. Zároveň si však v rámci balíčku, vše v této ráži, projdete od krátkých zbraní, včetně jednoho revolveru až po dlouhé zbraně (útočná puška, odstřelovačka s puškohledem, …). Osobně třeba revolvery příliš nemusím, ale nakonec jsem byl rád že tam jeden byl, zážitek byl o to plnější a pestřejší.
  No a je to za námi, balíček je odstřílen, náboje došly. Ale stále jste na střelnici a stále vám instruktor věnuje pozornost, a tak máte možnost si za příplatek zkusit vlastně opravdu cokoliv. A když už jste tam tak to opravdu doporučuji. Osobně jsem přešel na vyšší ráži .380 (známější jako 9mm) a vyzkoušel „plnotučného“ Gloka 17 a klasiku v podobě Colt 1911. V tuto chvíli, pokud nejste rutinní střelec teprve poznáte rozdíl v ráži. 😊 Dále jsem nemohl vynechat tři dlouhé zbraně, takovou svatou trojici. A to M4, AK-47 a samopal Thomson, přezdívaný „pomalá svině“ 😀 víc vám neřeknu, vyslechněte si důvod přezdívky od instruktorů sami. 😉
  S tímto přídavkem jsem už byl vážně spokojen a chystal se odejít. Nicméně pak mi instruktor lišáckým hlasem ještě říká: „Opravdu všechno? Máme tady ještě něco z čeho si na mnoha střelnicích nevystřelíte.“ Ano, ano, … čertík v mojí hlavně vyhrál a já odvětil: „Vážně? No tak povídejte“ 😀 A tak mi instruktor představil Barrett M99. Zde je ještě dobré přidat informaci, že se již bavíme o ráži .50. Zkusím to ještě jinak,… pokud přijedete na střelnici a zrovna se bude střílet z této zbraně, můžete si být jistí, že právě ona dělá tu největší ránu 😊. Instruktor si vás připraví a dvakrát zkontroluje, zda dobře stojíte a zbraň správně držíte a pak přijde ten moment kdy se přes hledí díváte na terč a instruktor zařve na celou střelnici „Pozor, padesát, velká rána!“ a poklepe vás přitom na rameno na znamení, že už můžete. A, … a je to velká rána, je to **** rána :D. A pak přichází ten neobyčejný mix pocitů respektu ke zbrani, nadšení a slasti, skoro jako byste místo zpětného rázu dostali pořádnou dávku endorfinu, který vám prostě roztáhne pusu od ucha k uchu. A přesně v tu chvíli se zrodí zážitek, na který určitě nezapomenete. Já určitě ne.
  Touto recenzí bych velice rád poděkoval celému týmu dobrodruzstvinastrelnici.cz s jakou lehkostí, úsměvem a profesionalitou mě zážitkem provedli a věřím, že se ještě určitě uvidíme.
  Jenda

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.