Prodloužení platnosti voucheru

150 300 

 Kč
Loading...

Popis

Pokud vám končí platnost voucheru, můžete požádat o prodloužení platnosti voucheru níže na této stránce a to v případě platby kartou i poslední den platnosti voucheru a v případě úhrady převodním příkazem nejpozději 5 dnů před uplynutím doby platnosti voucheru. Pokud klient nevyčerpá voucher v řádném termínu jeho platnosti, ani v prodlouženém období, voucher bez náhrady propadá. Prodloužení voucheru je zpoplatněno. Poskytovatel nemusí žádosti o prodloužení z technických nebo kapacitních důvodu vyhovět. V případě, že provozovatel nevyhoví žádosti o prodloužení voucheru, platbu za prodloužení neprodleně vrátí na účet /kartu/ plátce. Prodloužení voucheru je možné nejdéle o dvanáct měsíců a délku určuje poskytovatel. Opakované prodloužení platnosti voucheru je možné. Při prodloužení voucheru klientů slevových serveru je podmínkou uplatnění voucheru u prodejce, které provozovatel provede bezprostředně po objednávce prodloužení. Bez uplatnění není možné voucher prodloužit. Svou objednávkou prodloužení voucheru dává klient výslovný souhlas s uplatněním voucheru u prodejce. Po prodloužení platnosti voucheru je klient povinen si neprodleně rezervovat nový termín.

Platnost voucheru je prodloužena o 6 nebo 12 měsíců od data zakoupení tohoto produktu, nikoliv od původní platnosti.

Prodloužit platnost voucheru touto cestou lze pouze pro vouchery zakoupené na našem e-shopu, či vouchery zakoupené na Slevomatu.

Vouchery od společnosti Zazitky.cz, Alza, Allegria – Firma na zážitky a Esennce u nás nelze prodloužit! Pokud máte voucher od těchto společností, kontaktujte přímo jejich zákaznickou podporu.

Související produkty

No results found.